Distances līgums un Lietošanas noteikumi

Distances līgums

Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes upol.lv īpašnieku SIA „RANITA”, vien. reģistrācijas Nr. LV 40003329208, juridiskā adrese: Skolas 28 – 112, Jūrmala, Latvija, LV- 2011, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu upol.lv interneta tirdzniecības vietnē. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti upol.lv interneta tirdzniecības vietnē. Šis Distances līgums neattiecas uz pirkumiem, ko Pircējs veicis Pārdevēja mazumtirdzniecības veikalos.

1. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs piegādā un pārdod divkomponentu uretāna paaugstinātas noturības aizsargsegums, līdzproduktus un piedurumus. (turpmāk Preces saskaņā ar šī līguma noteikumiem (turpmāk tekstā saukts Līgums).

2. Pircējs pasūta Preces, aizpildot attiecīgu pasūtījuma formu Pārdevēja mājas lapā upol.lv veicot pasūtījumu, Pircējs apņemas norādīt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju un nospiežot uz lauka „Pasūtīt“. Par jebkurām izmaiņām Pircējs apņemas ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informēt Pārdevēju, rakstot e-pastu uz ranautolv@gmail.com. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta. Preces pasūtīšana uzskatāma par Pircēja piedāvājumu Pārdevēja noslēgt šo Distances līgumu par pasūtītātās Preces piegādi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto Preci par norādīto cenu. Personas dati, kas attiecas uz preces piegādi, netiek nodoti trešajai personai, izņemot Omniva un Venipak , pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.

3. Pārdevējs veic Preces piegādi Pircēja norādītajā adresē saskaņā ar kurjerpasta noteiktajiem tarifiem. Pircējs sūtīšanas izdevumu un Preču apmaksu veic kopā, pirms apstiprinājuma saņemšanas un Preču piegādes no Pārdevēja. Piegādes cena tiek iekļauta rēķinā.

4. Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic: darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00, sestdienās, svētdienās - komplektēšana netiek veikta. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā.

5. Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no strīdus situācijām, Preces saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (krāsa, preces nosaukums un citi būtiski parametri).

6. Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā, lai vienotos par preces atdošanas vietu un veidu, lūdzam sazināties ar mums rakstot uz e-pastu ranautolv@gmail.com , vai zvanot +371 27040380 vai +371 25908979. Kurjerpasta izdevumus iepriekš minētajā gadījumā sedz Pārdevējs.

7. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:
7.1. Atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku). Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizi to uzglabājot, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.

7.2. Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.

7.3. Pircējam ir pienākums saglabāt gan kurjerpasta dokumentus par Preces saņemšanu, gan pasta/kurjerpasta dokumentus par Preces atgriešanu Pārdevējam.

7.4. Sīkāku informāciju par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, Pircējs var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē: http://www.ptac.gov.lv

7.5. Naudu par atgriežamo Preci un tās piegādes izmaksām Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un norādītās Preces saņemšanas Pārdevēja noliktavā (Senču iela 11A, Rīga, LV-1012).

8. Vidējais piegādes laiks ir 2 (divas) līdz 6 (sešas) darba dienas, taču Pārdevējs patur tiesības Preci piegādāt 2 (divu) kalendāro nedēļu laikā, jo piegādes termiņi var mainīties atkarībā no Pārdevēja īpašajiem noteikumiem un Preces pieejamības noliktavā.

9. Visas cenas ir norādītas ar 21 % PVN (pievienotās vērtības nodoklis).

10. Apmaksu par Preci Pircējs veic interneta veikalā upol.lv ar kredītkarti (MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron) vai ar pārskaitījumu uz SIA “RANITA” konta numuru, kas norādīts priekšapmaksas rēķinā. Visus piegādes izdevumus sedz Pircējs.

11. Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.

12. Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.

Lietošanas noteikumi

SIA RANITA (turpmāk – upol.lv ) nodrošina upol.lv mājaslapas pieejamo informāciju un pakalpojumu sniegšanu saskaņā ar zemāk aprakstītiem noteikumiem par savstarpējām tiesībām, pienākumiem un atbildību. Šie noteikumi attiecas uz visiem pircēja (turpmāk - patērētājs) pirkumiem izmantojot upol.lv mājas lapu. Izmantojot upol.lv mājas lapu un veicot pirkumus Jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies un piekrītat visiem zemāk aprakstītiem noteikumiem un nosacījumiem un apņematies tos ievērot. Distances līgums ir vienošanās starp patērētāju (PTAL 1. panta 3. punkts) un pārdevēju (PTAL 1. panta 5. punkts) vai pakalpojuma sniedzēju (PTAL 1. panta 4. punkts). Distances līgums uzskatāms par noslēgtu no tā brīža, kad patērētājs ir veicis pasūtījumu upol.lv mājas lapā.


Mājaslapas izveides mērķis

Šī mājaslapa un tās saturs ir upol.lv intelektuālais īpašums. Mājaslapa izveidota, lai kalpotu kā interneta veikals un pasūtījumu veikšanai. Pateicoties labi veidotai finanšu politikai mēs varam piedāvāt zemākas cenas nekā veikalos vai pie jebkura cita mazumtirgotāja.


Mājaslapas informācija

Lai sniegtu mūsu klientiem aktuālāko informāciju par piedāvātajiem produktiem upol.lv mājaslapā, mēs atjauninām un papildinām produktu aprakstus, tomēr, mēs nevaram garantēt, ka mājaslapā vienmēr būs pieejama visaktuālākā informācija konkrētājā brīdī.


Preču piedāvājums

upol.lv preču klāsts- divkomponentu uretāna paaugstinātas noturības aizsargsegums, līdzprodukti un piedurumi.


Cenas

Visas cenas upol.lv mājas lapā ir uzrādītas eiro (eur) kopā ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). Izmaksas par preču piegādi nav iekļautas preces cenā. Preču piegādes cena ir atkarīga no Jūsu izvēlētā piegādes veida. Ar iespējamiem pasūtījuma apmaksas veidiem Jūs varat iepazīties sadaļā “Piegāde un Apmaksa”.


Preču piegāde

Preču piegāde tiek īstenota ar Omniva pakomātu starpniecību, ar Venipak kurjeru vai ir iespējama pašizvede no upol.lv biroja. Detalizētāka informācija par preču piegādi un piegādes iespējam ir pieejama sadaļā “Piegāde un Apmaksa”.


Preču atgriešanas noteikumi

Gadījumā, ja patērētājs vēlas atgriezt pasūtīto preci, viņš ir tiesīgs izmantot Atteikuma tiesības. Patērētājs ir tiesīgs atgriezt pasūtīto preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Precei jābūt atgrieztai oriģinālajā iepakojumā, pilnā komplektācijā un kopā ar preces dokumentiem. Prece nedrīkst būt lietota, sasmērēta un/vai sabojāta. Preces iepakojums nedrīkst būt saplēsts vai bojāts. Par atgriežamās preces sakomplektēšanu un iepakošanu ir atbildīgs patērētājs, ja prece nav pienācīgi sakomplektēta un/vai iepakota, upol.lv ir tiesīgi nepieņemt atgriežamo preci. Lai vienotos par preces atdošanas vietu un veidu, lūdzam sazināties ar mums rakstot uz e-pastu ranautolv@gmail.com , vai zvanot +371 27040380 vai +371 25908979

N.B Lietotas vai bojātas, nevīžīgi un bezatbildīgi uzglabātas kā arī sasmērētas preces atpakaļ netiek pieņemtas.


Patērētāja tiesības un pienākumi

Izmantojot upol.lv mājas lapu un piedāvātos pakalpojumus patērētājs piekrīt šiem un citiem mājas lapā aprakstītiem noteikumiem un apņemas tos ievērot. Patērētājs nedrīkst kaitēt upol.lv interneta veikala darbam vai tā pienācīgai darbībai, ja tas netiek ievērots, upol.lv ir tiesīgi ierobežot patērētāja piekļuvi tīmeklim vai dzēst patērētāja reģistrāciju bez iepriekšējas brīdināšanas. Patērētājs nedrīkst veikt nekādas izmaiņas vai labojumus upol.lv mājas lapā. Ja tiks pārkāpti minētie noteikumi tīši vai netīši, darbības vai bezdarbības rezultātā, patērētājs būs atbildīgs par visiem zaudējumiem, kas varēs rasties upol.lv.


Pārdevēja tiesības un pienākumi

Upol.lv apņemas radīt visus apstākļus, lai patērētājs varētu pienācīgi lietot upol.lv mājas lapā sniegtos pakalpojumus, taču upol.lv nesniedz nekādas garantijas, ka mājaslapa darbosies bez pārtraukuma vai, ka datu nodošana notiks bez traucējumiem, kā arī neatbild par nelielām neprecizitātēm. Atbilstoši visiem piemērojamiem likumiem upol.lv nav atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem, kas ir radušies izmantojot upol.lv mājas lapu, ka arī par notikumiem, kas ir ārpus upol.lv kontroles.


Autortiesības un intelektuālais īpašums

Viss upol.lv mājaslapas saturs tiek aizsargāts ar autortiesībām. Tīmekļa vietnē atrodama informācija - teksti, bildes, dizainparaugi, preces, preču zīmes un jebkāda cita informācija ir upol.lv īpašums un var tikt izmantota tikai personiskiem mērķiem, nevis peļņas gūšanai. Bez upol.lv rakstiskas piekrišanas ir kategoriski aizliegts kopēt, apstrādāt, pārpublicēt vai nodot trešajām personām jebkādu mājas lapā izvietotu informāciju un saturu.


Strīdu izskatīšanas kārtība

Ja saistībā ar pakalpojumu sniegšanu/saņemšanu starp upol.lv un patērētāju radīsies domstarpības, tad puses veiks visus nepieciešamos pasākumus strīdu atrisināšanai pārrunu ceļā. Gadījumā, ja puses savstarpēji nevarēs vienoties pārrunu ceļā, visi strīdi tiks risināti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. Gadījumā, ja iesniegtā sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un patērētājs tam nepiekritīs, patērētājam ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktas alternatīvo strīdu risināšanas iespējas. Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem: - Informācija par ārpustiesas patērētāju strīdu risinātāju datubāzi: http://www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze - Informācija par strīdu risināšanas procesu: http://www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process PTAL attiecas tikai uz fiziskajām personām, līdz ar to juridiskās personas nevar izmantot PTAL noteiktās atteikuma tiesības.


Vispārējā vienošanās

Patērētājs piekrīt, ka visi minētie noteikumi veido vienošanos starp viņu un upol.lv par mājas lapas izmantošanu no patērētāja puses. upol.lv ir tiesīgi mainīt, koriģēt un precizēt informāciju. Patērētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt upol.lv mājaslapas saturu, lai iepazītos ar noteikumu izmaiņām. Ja patērētājs turpina izmantot mājaslapu pēc veiktām izmaiņām, tādejādi viņš apliecina savu piekrišanu visām izmaiņām. Ja patērētājs nepiekrīt izmaiņām, tad viņam jāpārtrauc upol.lv mājaslapas izmantošana.


Datubāze

Šeit attēlotos datus, it īpaši pilnu datubāzi, kopēt nav atļauts. Ir stingri aizliegts kopēt datus un pilnu datubāzi, kā arī izplatīt to patstāvīgi un/vai iesaistīt šajā procesā trešās personas. Jebkura satura neatļauta izmantošana un šo nosacījumu neievērošana ir autortiesību pārkāpums.